11/12/09 – Vzpomínky

11. december 2009 at 12:54 | Yuuki Šuk Cullen |  Deník
11/12/09
Ještě jeden den a mám svátek. Přede mnou se válí knížka New Moon, na ní mp3 s foťákem a z repráků počítače se linou Guns N' Roses. Za okny je příkrov mraků a schyluje se k dešti, obývací pokoj je ztemnělý a jediné, co můžete vnímat je "November Rain."
Právě takový den je dnešek.
Mám rýmu a bolí mě hlava, tudíž jsem doma. Snažila jsem se dělat něco užitečného, psát, dělat domácí úkoly nebo tak nějak, ale nedaří se to. Prostě si můj mozek usmyslel, že dnes bude mít náladu jen na samé kraviny. Těmi kravinami se v mém případě staly vzpomínky.
Trochu jsem se prohrabala v hlavě a snažila nevyhledávat zrovna ty smutné, až jsem zakotvila u letošního pátého listopadu.
V ten den byla naše třída [aneb 8.A] a 8.B na exkurzi v Praze. Parádně jsme si to užili, celou dobu bylo co dělat a největší sranda byla samozřejmě ve vlaku. Na ten den vzpomínám s láskou, byl jeden z těch šťastnějších, ačkoliv nebyl prožitý s nikým extra, až na mou úžasnou třídu, která mě často štve.
Jenže teď se prohrabuji v archivu mého starého blogu a hledám články z jedenáctého prosince 2008. Nevím proč, ale strašně mě zajímá, co jsem dělala. Je to takové... zvláštní, přemýšlet o tom, co se stalo přesně minulý rok. Třeba jsem taky byla nemocná, co já vím…

… o pár minut později

Pane bože! Jak jsem mohla být před rokem… taková? 11.12.08 jsem totiž právě byla na HSM 3 a byla jsem tím totálně poblázněná. Další důkaz toho, jak se člověk může za jeden jediný rok změnit. Tehdy se mi líbil Zac Efron. Nyní nesnáším Zaca Efrona a líbí se mi Strify, Yu, Kiro, Shin a Alex. Poslouchala jsem songy z HSM. Teď nesnáším HSM celkově a poslouchám Cinema Bizarre (já vím, tohle se nezměnilo už dva roky, ale není to jedno? xD), M. Mansona, Miyaviho, J-rock, Guns N' Roses trochu Lady GaGu, Tokio Hotel a hodně smutných písniček. Mám pocit, že jsem tehdy měla ráda scene. Teď mi scene nevadí, ale taky ho nějak obzvláště nemusím.
Ale jedno vím jistě… nebyla jsem nemocná a bavila jsem se s Evou Z. alias AQiQ.
Miluju změny, zvlášť když jsou k lepšímu.

blasphemy.blog.cz

xxxYuuki
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama