January 2010

23/11/10 - A ty se jako neopaluješ?

23. january 2010 at 23:13 | Yuuki Šuk Cullen |  Deník
23/11/10 - A ty se jako neopaluješ?
Už jsem se trošku vzpamatovala. (viz článek pod tímhle.) Uspokojuji svou duši tím, že Strify neskončil. Že hodlá dělat něco dál a stejně tak i Shin.
Nevidím přes svoje vlasy xD. Ta patka už mi zas padá do ksichtu. Chci, asby mi někdou koupil paletu 120 stínů. Já nemám peníze a má matka to nikdy neudělá...
Chci svoje dva vánoční dárky, co se je naši ještě ani neobtěžovali objednat..
Kisses, Yuuki

22/1/10 - Nemám slov

22. january 2010 at 22:56 | Yuuki Šuk Cullen |  Deník
22/1/10 - Nemám slov
Nechápu. Uchovávám apatii. Cinema Bizarre se rozpadli. Ano, rozesmějte se. Jenže já ztratila značnou část svých snů.
Chtěla jsem je alespoň jednou v životě vidět hrát naživo. Chtěla jsem Strifymu říct alespoň jednu větu. I kdyby to mělo být jen "Hi! Can I take a photo with you? I will be very happy if I can!" tak bych ybla šťastná. Chtěla jsem s ním mít fotku. Chtěla jsem mít fotku se všema. Jejich autogramy. nebo alespoň ten Strifův. Teď jsem donucena odsunout je do trezoru mých nesplnitelných snů, který jsem zřejmě právě naplnila. Budu si muset pořídit nový..
Ale na druhou stranu jsem ráda že skončili. Přestanou tam oxidovat Romeo, Kiro a vlastně i Yu. Nemám ráda jeho povahu. Měl a má dobré tělo a vzhled, ale nelíbí se mi jeho vystupování a chování. Zůstanou pro mě ti důležití - Strify a Shin. Ty dva jsem měla vždy nejradši. Někdy sice Yua víc než Shina, ale to je fuk :D. Shin už prý pracuje na novém projektu a z toho co vím o Strifym soudím to, že on neumí žít bez hudby, takže bude zpívat i kdybysme nechtěli.
Už k tomu nemám co říct.. maximálně to, že budu vždycky poslouchat jejich songy bez ohledu na to, jestli existují nebo ne.
"Tak dlouho jak budete poslouchat naše písně, tak dlouho budou Cinema Bizarre existovat." (Jack E. Strify)
Tohle mluví za vše.
Kisses, Yuuki
<3 .. oni dva? to nejlepší..

11/01/10 - Sny ve kterých umírám jsou ty nejlepší, které se mi zdají

11. january 2010 at 18:32 | Yuuki |  Deník
11/01/10 - Sny ve kterých umírám jsou ty nejlepší, které se mi zdají
Zrovna dnes v noci se mi jeden takový zdál. Byl to můj pohřeb a jediný, kdo na něj přišel, byla Lucka. Dala mi na rakev mikinu, co sem si den před tím zkoušela v Plzni, ale nekoupila jsem si jí, hodila mi na rakev růži, trochu hlíny a odešla. Jakoby to trochu přepovídalo dnešek.
Ještě 4 dny a je to rok od naší největší hádky s Luckou. 4 nebo 5 měsíců po ní jsme se nebavily.. někdy to nechápu.. jako třeba teď.. nechci dělat ukvapené závěry a proto kočím tenhle článek.. teď mi všechno došlo..
Kisses, Yuuki

9/1/10 - Pandora, rok 2154

9. january 2010 at 10:31 | Yuuki Šuk Cullen |  Deník
9/1/10 - Pandora, rok 2154
Na Avatar musím jet znova. Tisíckrát lepší film než Twilight nebo New Moon. Avatar je úžasný důkaz toho, jak jsou lidé chamtivý, myslí si, jak nejsou úžasní, dokonalý a nadřazení ale to není pravda. Nebudu vám tu popisovat děj, jděte na to do kina, vážně to stojí za to =)).
Někdy bych nechtěla být člověk. Když už tak, chtěla bych být něco svobodného, co není nějak vázané nebo určitým způsobem vězněné. Nesnáším omezování. Jedna z mých největších chyb a jedna z mých největších pozitiv - svoboda. Trochu vada, trochu ne.. nikdo mě nemůže svázat, když se nenechám. A když to udělá, bude toho litovat.
Naše rasa není vlastně nic jiného, než tupci. Hloupý zabedněnci, kteří si myslí, že jsou svobodní a mohou vše. Nemohou. "Zničili si svou matku a teď na ní musí vrátit z té naší." (Jack Sully, Avatar)
Tenhle krátkej článek už končím, jenom dodám pár fotek ze včerejška s 3D brejlema =D.

+ ještě já se ségrou ^^ (Nejsem blond, jsem poloblond =D)
Kisses, Yuuki

8/1/10 - Motýlci

8. january 2010 at 11:36 | Yuuki Šuk Cullen |  Deník
8/1/10 - Motýlci
Právě jsem dokončila svou práci o Sebedůvěře na Občanku. Přidám jí na SimushinQa, protože se mi docela povedla. Stejně bych už nejradši neseděla ve škole.. ve třičtvrtě na dvě se uvidím s Viki, mou nejdražší =))* a pak odjíždím do Plzně na již zmíněný Avatar 3D, jak jsem psala včera, pokud někdo ví =D. Mám opravdu trochu výčitky, že jsem vás zanedbávala (ačkoliv už si vůbec nepamatuju, že by sem někdo chodil kromě Agnes =D), takže se vám pokusím psát častěji, ale nic neslibuju, protože se moc dobře znam =D.
Nehorázně se těším! Navíc venku sněží, takže sem maximálně spokojená *-*. Miluju sníh ale déšť víc <3. I když sem se narodila v létě, tohle období moc ráda nemám. Jediná výhoda léta je, že nechodíte do školy a všechny bizarre trička a doplňky nemusíte mít schované pod bundou =D.
Motýlci.. už bych je chtěla zase vidět a poznat.. tuhle větu asi nikdo nepochopil jak je myšlena, ale vysvětlovat to nebudu =D přeberte si to podle svého =D.
Kluci od nás ze třídy mi řvou za zády u svých počítačů. Ty zatažené žaluzie v té bílé místosti, kde je bílé kopmletně vše a dokonce i tabule (jediné, co není bílé, jsou snad židle =D) působí trochu flustrujícně. Zase uzavřená jako otrok ve vlastní kleci.. s ostatníma lidma okolo sebe, kteří nemají klíč od mých zamčených dvěří.. zničující pocit. Potřebuju vypadnout, jenže ještě dvě hodiny si musím počkat. Ještě že je pátek a čekají mně 2 úžasné dny a půl. Doufám.
Nikdy nevíme svou budoucnost. Nechtěla bych jí vědět, protože bych se jí bála. Možná ne, ale podle mě ano. Bojím se smrti. Smrti mojí mamky, mého táty, sestry, svojí smrti, smrti mých přátel. Nedokážu si bez nich představit život, jenže jednou to tak bude muset být. Moje mamka s tou svojí, tudíž s mou babičkou, už dva roky nemluví. Jsou mezi nimi spory a má druhá babička již odešla jinam. Teda pokud někde jinde něco je.. doufám že ano a že se tam jednou potkám s těma, co mám ráda a jsou pro mě nejdražší. Nesnáším tuhle pesimistickou část svoují mysli a zároveň nevím, co bych bez ní dělala.
Slunce nesvítí, venku je stejně světlo. Mé srdce bije, ale nepatří nikomu. Dýchám, ale není pro koho. Vlastně už ani nechci vrátit čas.. to co jsem si navařila si musím vyžrat, jako každý na tomhle světě. A i když někteří lidé žijí ve lžích a nikdo na to nepřijde, veřím, že za to někdy budou potrestáni. Nevím kde, nevím kým. V Boha nevěřím.. podle mě je to pouhý výtvor církve. Já věřím v zázraky a v anděle mezi lidmi. Jeden je zrovna po mém boku (Ne, vážně nemyslím tu židli =D) a pár dalších se mi jich na světě ještě skrývá. Určených pro mě a já určena pro ně.
Kisses, Yuuki

Skříň

7. january 2010 at 18:45 | yuuki. |  Jiné
úprava každého designu je má práce, uvedeni pouze autoři fotky nebo artu.
1)
"Autumn romance"
Picture from DeviantArt.com
Už nepamatuju od koho, promiňte =D

2)
"Winter beauty"
Picture form DeviantArt.com
By who is on picture ^^

3)
"Dark like my heart"
Picture from DeaviantArt.com
And by Habter

4)
"Rainy day in London"
Picture from DeaviantArt.com
And by SATANSxPUPPET

5)
"Don't leave your heart"
Picture from DeaviantArt.com
And by BellalleB

6)
S Kurtem Cobainem, screen dodám.
Picture from Google.com
By Mrs.Smith a upraveno mnou

7)
"London, honey!"
Picture from DeviantArt.com
Zapoměla jsem, promiňte.. :D

8)
"London, honey!" no.2
Picture from DeviantArt.com
By TheMattR

9)
"Snape, Snape, Severus Snape."
Picture from DeviantArt.com
By Woshibbdou

10)
"The Quibbler"
Picture from DeviantArt.com
By Warner Bros. and J.K. Rowling

11)
"nehraj si na hrdinu. buď jím."
Picture from DeaviantArt.com

12)
"psychicky závislá"
Picture form DeviantArt.com

13)
"Harry's gang"
picture from DeviantArt.com
by (doplním, teď mám na spěch:D)
okraje by me, písmena na kraji znamenají počáteční písmena hrdinů (a jednoho záporáka:D) Harryho Pottera.

14)
"and the magic will end when you truly forget it"
(a magie skončí až když na ni doopravdy zapomeneš)
picture from some page on tumblr.com
ostřižena, zvětšena a podstatně upravena by me
okraje taky by me

15)
"Christmas freedom"
picture by - written on picture
okraje z internetu

16)
"whatever the hell you want"
picture by kurtyzana z dA
okraje z internetu, upraveny mnou

17)
"london. simple as that."
foto z dA.com
okraje & etc. by me

18)
"why so serious?"
záhlaví z oficiálního wallpaperu k The Dark Knight
Okraje upraveny by me
I own nothing.

19)
"krokodýli na koloběžkách, moji oblíbení."
foto v menu by my sis, model: me.
okraje upraveny by me.

20)
"flower parade."
foto v menu by my sis, model: me.
okraje upraveny by me.

21)
"tell me you'll try to sing again."
foto v menu by my Kate, model: me.
okraje upraveny by me.
lunalove.

7/1/10 - Někdy bych chtěla zkusit být bez mozku

7. january 2010 at 18:27 | Yuuki Šuk Cullen |  Deník
7/1/10 - Někdy bych chtěla zkusit být bez mozku
Mohla by to být ohromná výhoda, někdy moct nemyslet. Ale na jednu stranu nevýhodná. Hodně nevýhodná. Pořád jsem si ještě pořádně neuvědomila, že už byli Vánoce. Že už jsem dostala dárky, že už jsem rozdala dárky, že už byl Silvestr a že je rok 2010 (Blbě se to píše.. buď vždy napíšu 210 nebo 20010 =D).
S rokem 2010 přišla zatím jen jediná změna - a to v kalendáři. Nic víc, vše je poříd stejné. až na pár mých citů, ale myslím že ty tu nemusíme rozebírat.. i když, tohle je něco jako deník, takže od toho sem píšu. Asi jsem se zamilovala.
Píšu 'asi', protože nevím. Zatím sem toho člověka moc nepoznala, ale doufejme, že se to změní. Zatím je úplně v pohodě ^^. Mám z toho dobrej pocit, jenže holky furt otravujou.. příště si něco takového nechám radši pro sebe, říkat to lidem je velice nerozumné. Poučení pro příště =D.
Můj nejlepší Vánoční dárek ještě stále není ani na cestě... jak otravné. Nemám rádá posílání věcí ze zahraničí, ale jaksi není moje vina, že věci se Cinema Bizarre tu neprodávájí a Final Attraction je už od léta ve všech obchodech, kde ho kdy prodávali, vyprodané =D. Poslouchám moc neznámé kapely.. ale alespoň jsem originální a neposlouchám jak všichni "totálné kůůůůl lidičky" Miley Cyrus... =-!. Toť můj názor a pokud s ním někdo nesouhlasíte, víte co mi můžete ^^.
Děsně moc bych se podívala na 63 díl Naruta =D. Včera jsem koukala na Animaxu na 61 a 62 a i když si pamatuju, co je tam potom, podívala bych se.. ještě si pamatuju, jak moc sem měla Naruta ráda.. i těd se mi to furt líbí, ale rozhodně už nekoukám na 20 dílů na internetu za den, jako dřív =D. Už na to koukám jen když to dávaj na Animaxu nebo AXN Sci-fi.
Jsem super natěšená na zítřek... Avatar 3D! Moje první 3D mimo Dino-Park =D. Hodně lidí mi říkalo, že je to úžasný, ale že bez 3D to nemá cenu.. snad nelhali =D. Moje 17-ti letá ségra jede se mnou a bude to její první 3D v životě.. už chci zítřejší odpoledne a víkend.. ^^
Abych nezapoměla - moje Šukovská sestřička o mě napsala mini-slohovku na angličtinu.. prý jsem trochu stydlivá (má pravdu.. bohužel) a má ráda moje příběhy... což jsem ani nevěděla =D. Někdy vám musím řít o původu mé přezdívky Šuk.. =D.
Asi bych mohla jít.. první článek v roce 2010 (konečně sem to napsala na poprvé dobře! =D) na jakymkoliv z mých dvou blogů.. úspěch =D. Alespoň vidíte že žiju =D.
Kisses, Yuuki
PS: Máme tu nejvoňavější aviváž na světě =D. To proto, že jsem jí vybírala já =D
PS 2: Omluvte překlepy, ale pospíchám a nechce se mi je opravovat =D