22/1/10 - Nemám slov

22. january 2010 at 22:56 | Yuuki Šuk Cullen |  Deník
22/1/10 - Nemám slov
Nechápu. Uchovávám apatii. Cinema Bizarre se rozpadli. Ano, rozesmějte se. Jenže já ztratila značnou část svých snů.
Chtěla jsem je alespoň jednou v životě vidět hrát naživo. Chtěla jsem Strifymu říct alespoň jednu větu. I kdyby to mělo být jen "Hi! Can I take a photo with you? I will be very happy if I can!" tak bych ybla šťastná. Chtěla jsem s ním mít fotku. Chtěla jsem mít fotku se všema. Jejich autogramy. nebo alespoň ten Strifův. Teď jsem donucena odsunout je do trezoru mých nesplnitelných snů, který jsem zřejmě právě naplnila. Budu si muset pořídit nový..
Ale na druhou stranu jsem ráda že skončili. Přestanou tam oxidovat Romeo, Kiro a vlastně i Yu. Nemám ráda jeho povahu. Měl a má dobré tělo a vzhled, ale nelíbí se mi jeho vystupování a chování. Zůstanou pro mě ti důležití - Strify a Shin. Ty dva jsem měla vždy nejradši. Někdy sice Yua víc než Shina, ale to je fuk :D. Shin už prý pracuje na novém projektu a z toho co vím o Strifym soudím to, že on neumí žít bez hudby, takže bude zpívat i kdybysme nechtěli.
Už k tomu nemám co říct.. maximálně to, že budu vždycky poslouchat jejich songy bez ohledu na to, jestli existují nebo ne.
"Tak dlouho jak budete poslouchat naše písně, tak dlouho budou Cinema Bizarre existovat." (Jack E. Strify)
Tohle mluví za vše.
Kisses, Yuuki
<3 .. oni dva? to nejlepší..
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement