7/1/10 - Někdy bych chtěla zkusit být bez mozku

7. january 2010 at 18:27 | Yuuki Šuk Cullen |  Deník
7/1/10 - Někdy bych chtěla zkusit být bez mozku
Mohla by to být ohromná výhoda, někdy moct nemyslet. Ale na jednu stranu nevýhodná. Hodně nevýhodná. Pořád jsem si ještě pořádně neuvědomila, že už byli Vánoce. Že už jsem dostala dárky, že už jsem rozdala dárky, že už byl Silvestr a že je rok 2010 (Blbě se to píše.. buď vždy napíšu 210 nebo 20010 =D).
S rokem 2010 přišla zatím jen jediná změna - a to v kalendáři. Nic víc, vše je poříd stejné. až na pár mých citů, ale myslím že ty tu nemusíme rozebírat.. i když, tohle je něco jako deník, takže od toho sem píšu. Asi jsem se zamilovala.
Píšu 'asi', protože nevím. Zatím sem toho člověka moc nepoznala, ale doufejme, že se to změní. Zatím je úplně v pohodě ^^. Mám z toho dobrej pocit, jenže holky furt otravujou.. příště si něco takového nechám radši pro sebe, říkat to lidem je velice nerozumné. Poučení pro příště =D.
Můj nejlepší Vánoční dárek ještě stále není ani na cestě... jak otravné. Nemám rádá posílání věcí ze zahraničí, ale jaksi není moje vina, že věci se Cinema Bizarre tu neprodávájí a Final Attraction je už od léta ve všech obchodech, kde ho kdy prodávali, vyprodané =D. Poslouchám moc neznámé kapely.. ale alespoň jsem originální a neposlouchám jak všichni "totálné kůůůůl lidičky" Miley Cyrus... =-!. Toť můj názor a pokud s ním někdo nesouhlasíte, víte co mi můžete ^^.
Děsně moc bych se podívala na 63 díl Naruta =D. Včera jsem koukala na Animaxu na 61 a 62 a i když si pamatuju, co je tam potom, podívala bych se.. ještě si pamatuju, jak moc sem měla Naruta ráda.. i těd se mi to furt líbí, ale rozhodně už nekoukám na 20 dílů na internetu za den, jako dřív =D. Už na to koukám jen když to dávaj na Animaxu nebo AXN Sci-fi.
Jsem super natěšená na zítřek... Avatar 3D! Moje první 3D mimo Dino-Park =D. Hodně lidí mi říkalo, že je to úžasný, ale že bez 3D to nemá cenu.. snad nelhali =D. Moje 17-ti letá ségra jede se mnou a bude to její první 3D v životě.. už chci zítřejší odpoledne a víkend.. ^^
Abych nezapoměla - moje Šukovská sestřička o mě napsala mini-slohovku na angličtinu.. prý jsem trochu stydlivá (má pravdu.. bohužel) a má ráda moje příběhy... což jsem ani nevěděla =D. Někdy vám musím řít o původu mé přezdívky Šuk.. =D.
Asi bych mohla jít.. první článek v roce 2010 (konečně sem to napsala na poprvé dobře! =D) na jakymkoliv z mých dvou blogů.. úspěch =D. Alespoň vidíte že žiju =D.
Kisses, Yuuki
PS: Máme tu nejvoňavější aviváž na světě =D. To proto, že jsem jí vybírala já =D
PS 2: Omluvte překlepy, ale pospíchám a nechce se mi je opravovat =D
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement