February 2010

22/2/10 - Někdy nechápu své vlastní myšlenkové pochody

22. february 2010 at 17:54 | Yuuki |  Deník
22/2/10 - Někdy nechápu své vlastní myšlenkové pochody
A ani nechápu, jak jsem mohla nesnášet Lady GaGu. Ano, občas svou vizáž už vážně přehání, ale vždyť má prakticky stejný cíl jako já - vyčnívat. A to svým vlastním originálním způsobem. Však i Jeffree Star to tak má ^^ .. ačkoliv ho neposlouchám, tak jeho jako osbonost obdivuju, protože je on je mega-originální a kdo to popře, tomu urvu hlavu :D. Aspoň si tyhle lidi jako Manson, GaGa a Jeffree žijou svoje sny.. což mě se zřejmě nikdy nestane.
Dnes byl můj spolužák Honza poprvé ve škole od té doby, co se předávkoval práškama a skončil v nemocnici na psychiatrii. Vypadal a byl úplně v pohodě, ale byl tam jen na dnešek, na zkoušku.. podle mě to šlo v pohodě. Normálně jsem měla tendence ho obejmout, jelikož když bejval mimo školu, byl úplně v pohodě, super kluk. Jenže když vlezl do školy, totálně mu přeskočilo .. no ale když bude na víkend doma, domluvíme se s Evou a půjdeme ven :) .. snad :D.
Ta situace dnešních dětí ej trochu an hovno.. Já mam problémy, Honza má problémy, Viki, Kate, Lucka maj problémy.. a všichni máme hlavně ty psychický..
Když ta holka je vážně Mimo a ne Mimi..
Yuuki

21/1/10 - Stejně vidím svět černě, i přes modř ve svých očích.

21. february 2010 at 16:09 | Yuuki |  Deník
21/1/10 - Stejně vidím svět černě, i přes modř ve svých očích.
Dnes je to měsíc. Měsíc co se rozpadli. Stejně to vidím pořád pozitivně. Dnes snad ještě pozitivněji, díky Strifymu. Za to může ta fotka, ta luxusní, krásná, úžasná promo fotka k párty Viva La Wonderland v 3.3. Moskvě, kde eS dělá DJ ^^. Závidím každýmu, kdo se tam dostane..
Poslední dny klapou dobře, ale měla bych se učit na recitačku, která je v úterý. Umim asi dvě nebo tři věty :D:D .. když já jsem líná :D.
Přidávám pár fotek z dneška a jelikož se prakticky nic neděje, tak tento článek ukončuju ^^.
Yuuki
PS: Už mám zase HypnoWallpaper :D:D .. dneska ráno jsem si vyrobila jeden s eSanem ;D.

[Don't copy please]

6/2/10 - I hate you.

6. february 2010 at 17:16 | Yuuki |  Deník
6/2/10 - I hate you.
Stejně tu budu nakonec já, za koho si lidí označí, že je fake. Vždycky všechno odnesu já.
S chutí bych podotknula, že to jsem lidi hodně naučila. Nenechám si odříct svoje zásluhy, i kdyby to mělo působit sebe-sobečtěji nebo sebevíc nafoukaněji.
To já jsem jí naučila starat se o svoje vlasy, henty, všechno. Díky mě nosí roury, díky mě má ráda tmavý barvy (k tomu by se dopracovala, ale já můžu za rychlejší průběh), díky mě se líčí a díky mě i trochu ví jak, díky mě začala poslouchat Cinema Bizarre, díky mě si snad začala i trochu víc věřit..
A teď to samozřejmně odnesu všechno já.. jak jinak. Jako by to někdy snad i mohlo bejt jinak! Já dostanu nálepku "fake", o mě si všechni budou říkat jak kopíruju..
Už jsem na tom stejně jak moje ségra.. asi proto že jsme ségry.. vždycky skončíme stejně.. její kámoška (už ani nemam ponětí jestli se pořád bavěj nebo ne..) jí taky pořád jenom kopírovala.. jenže mojí ségru vždycky označili za fake a kopíranta..
Nasrat..
Yuuki, hidding my feelings behind a smile