22/2/10 - Někdy nechápu své vlastní myšlenkové pochody

22. february 2010 at 17:54 | Yuuki |  Deník
22/2/10 - Někdy nechápu své vlastní myšlenkové pochody
A ani nechápu, jak jsem mohla nesnášet Lady GaGu. Ano, občas svou vizáž už vážně přehání, ale vždyť má prakticky stejný cíl jako já - vyčnívat. A to svým vlastním originálním způsobem. Však i Jeffree Star to tak má ^^ .. ačkoliv ho neposlouchám, tak jeho jako osbonost obdivuju, protože je on je mega-originální a kdo to popře, tomu urvu hlavu :D. Aspoň si tyhle lidi jako Manson, GaGa a Jeffree žijou svoje sny.. což mě se zřejmě nikdy nestane.
Dnes byl můj spolužák Honza poprvé ve škole od té doby, co se předávkoval práškama a skončil v nemocnici na psychiatrii. Vypadal a byl úplně v pohodě, ale byl tam jen na dnešek, na zkoušku.. podle mě to šlo v pohodě. Normálně jsem měla tendence ho obejmout, jelikož když bejval mimo školu, byl úplně v pohodě, super kluk. Jenže když vlezl do školy, totálně mu přeskočilo .. no ale když bude na víkend doma, domluvíme se s Evou a půjdeme ven :) .. snad :D.
Ta situace dnešních dětí ej trochu an hovno.. Já mam problémy, Honza má problémy, Viki, Kate, Lucka maj problémy.. a všichni máme hlavně ty psychický..
Když ta holka je vážně Mimo a ne Mimi..
Yuuki
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama