March 2010

No time for losers.

17. march 2010 at 19:02 | Yuuki |  Jiné
1. Máte raději rock nebo metal?
Jak kdy..
2. Nejoblíbenější skupiny: Cinema Bizarre, Marilyn Manson, Guns n' Roses, nevim jestli se počítá pan mág Danny Elfman & jeho soundrack k The Nightmare Before Xmas, Enter Shikari, Eyes set to kill, Bring me the horizon, Blessthefall..
3. Čím vás zaujaly zrovna tyhle? CB? Protože oni jsou pro mě prostě už nepostradatelní.. ať byli členové sebevětší debilové, magoři, úchyláci, šílenci a já nevim co ještě, je mi to upřímně jedno, protože mě dostali hudbou, textama a vzhledem z roku 2007, Manson, protože on je rebel, kterej jako jeden z mála vidí tu špínu v Hollywoodu a nejen tam a jeho songy jsou o něčem, Gn'R protože jejich songy o něčem jsou a jejich hudba & zvuk je prostě úžasná, Danny & Jack Skellington? Protože on je Dýňáků král a Halloween je celej slizkej, zelenej a ve vánočním městečku po sobě házej sněhový koule namísto hlav! Enter Shikari maj nikdy nekončící energii, z pár kytek si udělaj Tajemnou Zahradu, jejich songy maj v sobě strašně moc pozitivní energie a oni ví, jak udělat show! ESTK, BMTH & Blessthefall uměj řvát a věděj o čem řvou!
4. Viděli jste některou z nich naživo? Ještě jsem neměla tu čest..
5. Nejlepší hudebníci podle vás Zpěv: Rou (ES), Danny Elfman, Axl Rose, Manson, Ozzy
Kytaristi: Jimi Hendrix! A Myiavi :)
Basák: Kiro
a na zbylé nástroje asi nikdo..

17/3/10 - Jen díky Iron Maiden si pamatuju že 'iron' znamená železo

17. march 2010 at 18:33 | Yuuki |  Deník
17/3/10 - Jen díky Iron Maiden si pamatuju že 'iron' znamená železo
5.místo v okresním kole v olympiádě z Českého jazyka! Z 25 lidí :). Měla jsem včera vážně radost! Byla jsem o bod lepší než Katka, holka z 9.třídy, co tam semnou reprezentovala naší Gagarinku. Takže jedna soutěž za mnou, jde se na Rubikon ^^. Zrovna před chvílí jsem dopsala témata, teď tu poslouchám starou dobrou klasiku Queen, žeru jablko a přemejšlim, že bych vyplnila jeden dotazník o hudbě, alee.. moc se mi nechce :D.
All we hear is radio ga ga, radio gu gu..
A zrovna kvůli tomuhle songu si dala GaGa jméno.. Bože jak je mi ta holka nesympatická..! Svoje 'kostýmy' přehání, videoklipy přehání, styling přehání, všechno přehání. Prostě a jednoduše - fakt se mi zdá, že má dost. Ale hlas má.. to jediný jí snad ještě zůstalo. Hlas. A možnost zpívat, dobře zpívat. Jen kdyby zpívala i nějaký lepší songy..
Asi bych měla dopsat díl FFky, co píšu už asi měsíc, ale jsem líná :D. Brutálně líná a poslední dobou snad perverznejší a perverznější :D:D. Ale já se za to nestydim.. a chci kytaru k narozeninám.
A chci se na ní naučit hrát. A chci umět zahrát songy jako November Rain, Smoke on the Water, I was made for lovin' you, Show must go on, nebo třeba Silent Scream ^^. Prostě chci! Jenže.. chcít můžu, snít můžu, představovat si můžu, ale tohle se nesplní, tohle ne..
Maybe we're the champions, but I'm not. 'Cause I'm the loser, you know?
Kisses, Yuuki

7/3/10 - Not anymore

7. march 2010 at 18:07 | Yuuki |  Deník
7/3/10 - Not anymore
Ráda bych se vám představila - Klouboučníkova dcera Yuuki, můj domácí mazlíček je Cheshire a něco jako má teta je Alice. Aneb - ano, jsem dočista ztracená ve Wonderlandu.
Od čtvrtka sem na tom byla dvakrát. Jednou 3D. Zamilovala jsem se a našla jsem se.
Jenže Wonderland není skutečný. Takže já i moje duše musíme jaksi zůstat tady, na tom zpropadeném světě, za který se každej druhej stydí.
Za chvílu jdu se ségrou do Lávky. V pátek jsem se ve Svojšíně u Viki brutálně přežrala. Dneska jsem 16 hodin proležela v posteli. Je poslední den prázdin. Nechce se mi do školy. A prošla jsem hru Bounce Tales na mobilu.
Kisses, Yuuki
PS: Vážně už sem na tom špatně :D:D

4/3/10 - TA Alice?

4. march 2010 at 11:35 | Yuuki |  Deník
4/3/10 - TA Alice?
Dnes se vydávám do Wonderlandu, spolu se ségrou. Ano, po několika měsících nedočkavosti je to tady! Alenka v říši divů od nejlepšího, nejluxusnějšího, nevíc talentovanýho režiséra Tima Burtona <3. Prostě a jednoduše miluju jeho filmy a na Alenku se už pěkně dlouhou dobu nemůžu dočkat *-*. Však už mám 15 dnů zarezervované lístky :D:D.
Včera Lucíí, moje nejlepší kamarádka a manžel, slavila 13 let. Oslavily jsme to společně ještě s Kate v Lávce a pak v Minorickejch zahradách ^^. Upekla vážně luxusní, strašně dobrej dort *-* :D:D. Dostala socela dost dárků, v čemž jí závidim, já většinou dostanu dva od našich (někdy i jeden) a pak peníze od babičky.. druhá babička.. už.. odešla.
Já osobně jsem jí koupila třetí album Tokio Hotel Humanoid, čokoládovej kondom :D:D a napsala jí tam dopis s malou kresbou úplně dole :D:D. Od Kate dostala lak na vlasy a takovou super gumičku :D:D.
Ale nejlepší asi byli ty Minorky.. dělaly jsme kraviny a tak :D. .. Něco přes 200 fotek, ale promazávala jsem :D .. výběr nejlepších je na FB.. uživatel Simona Šuk Yop Yepová ^^.
Ale má to i své stinné stránky. Za posledních pár měsíců u nás Lucka spala dvakrát a já u ní jednou. Pokaždé jsme prakticky trávily večer ve třech. Já, Lucka a Pája na ICQ. Neříkám, že jí nějak Páju zakazuju, to ani omylem, Pája je mi upřímně někde, ale když už u nás Lucka spí nebo já u nich, čekala bych, že si užijeme srandu spolu a ne společně s Pájou. Tohle mi prostě nejde do hlavy..
Radši jsu natupírovat ségře vlasy..
Kisses, Yuuki