17/3/10 - Jen díky Iron Maiden si pamatuju že 'iron' znamená železo

17. march 2010 at 18:33 | Yuuki |  Deník
17/3/10 - Jen díky Iron Maiden si pamatuju že 'iron' znamená železo
5.místo v okresním kole v olympiádě z Českého jazyka! Z 25 lidí :). Měla jsem včera vážně radost! Byla jsem o bod lepší než Katka, holka z 9.třídy, co tam semnou reprezentovala naší Gagarinku. Takže jedna soutěž za mnou, jde se na Rubikon ^^. Zrovna před chvílí jsem dopsala témata, teď tu poslouchám starou dobrou klasiku Queen, žeru jablko a přemejšlim, že bych vyplnila jeden dotazník o hudbě, alee.. moc se mi nechce :D.
All we hear is radio ga ga, radio gu gu..
A zrovna kvůli tomuhle songu si dala GaGa jméno.. Bože jak je mi ta holka nesympatická..! Svoje 'kostýmy' přehání, videoklipy přehání, styling přehání, všechno přehání. Prostě a jednoduše - fakt se mi zdá, že má dost. Ale hlas má.. to jediný jí snad ještě zůstalo. Hlas. A možnost zpívat, dobře zpívat. Jen kdyby zpívala i nějaký lepší songy..
Asi bych měla dopsat díl FFky, co píšu už asi měsíc, ale jsem líná :D. Brutálně líná a poslední dobou snad perverznejší a perverznější :D:D. Ale já se za to nestydim.. a chci kytaru k narozeninám.
A chci se na ní naučit hrát. A chci umět zahrát songy jako November Rain, Smoke on the Water, I was made for lovin' you, Show must go on, nebo třeba Silent Scream ^^. Prostě chci! Jenže.. chcít můžu, snít můžu, představovat si můžu, ale tohle se nesplní, tohle ne..
Maybe we're the champions, but I'm not. 'Cause I'm the loser, you know?
Kisses, Yuuki
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement