4/3/10 - TA Alice?

4. march 2010 at 11:35 | Yuuki |  Deník
4/3/10 - TA Alice?
Dnes se vydávám do Wonderlandu, spolu se ségrou. Ano, po několika měsících nedočkavosti je to tady! Alenka v říši divů od nejlepšího, nejluxusnějšího, nevíc talentovanýho režiséra Tima Burtona <3. Prostě a jednoduše miluju jeho filmy a na Alenku se už pěkně dlouhou dobu nemůžu dočkat *-*. Však už mám 15 dnů zarezervované lístky :D:D.
Včera Lucíí, moje nejlepší kamarádka a manžel, slavila 13 let. Oslavily jsme to společně ještě s Kate v Lávce a pak v Minorickejch zahradách ^^. Upekla vážně luxusní, strašně dobrej dort *-* :D:D. Dostala socela dost dárků, v čemž jí závidim, já většinou dostanu dva od našich (někdy i jeden) a pak peníze od babičky.. druhá babička.. už.. odešla.
Já osobně jsem jí koupila třetí album Tokio Hotel Humanoid, čokoládovej kondom :D:D a napsala jí tam dopis s malou kresbou úplně dole :D:D. Od Kate dostala lak na vlasy a takovou super gumičku :D:D.
Ale nejlepší asi byli ty Minorky.. dělaly jsme kraviny a tak :D. .. Něco přes 200 fotek, ale promazávala jsem :D .. výběr nejlepších je na FB.. uživatel Simona Šuk Yop Yepová ^^.
Ale má to i své stinné stránky. Za posledních pár měsíců u nás Lucka spala dvakrát a já u ní jednou. Pokaždé jsme prakticky trávily večer ve třech. Já, Lucka a Pája na ICQ. Neříkám, že jí nějak Páju zakazuju, to ani omylem, Pája je mi upřímně někde, ale když už u nás Lucka spí nebo já u nich, čekala bych, že si užijeme srandu spolu a ne společně s Pájou. Tohle mi prostě nejde do hlavy..
Radši jsu natupírovat ségře vlasy..
Kisses, Yuuki
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama