May 2010

29 th May - "Rathause?" "Cože, Redhause? My tu máme sexshop?"

29. may 2010 at 12:19 | Yuuki |  Deník
Ciao.
Včera měla Kate, moje kamarádka, oslavu narozenin, se mnou a s Luckou. Zejtra je jí 14 let. Nevím, zdála se mi trochu divná, ale bylo to v pohodě. Potom jsme se rozloučili a já s Luckou jsme si šlysednou na námestí, s 1l energy drinku.
Ve zkratce, takhle sem se nezasmála už dlouho. Hodně dlouho :D:D. Ona je prostě nejlepší, ona vždycky pomůže, rozesměje, pochopí a poradí.. ^^.
A protože mam teďkon strašně moc věcí do školy, jelikož datum Dne Deváťáku, kde máme jakožto vystoupení (vystupujou všichni z druhého stupně, já jsem v 8.), se blíží a já jsem režisér, tak schánim rekvizity, kostýmy a všechno.. ještě ke všemu se snažim si vylepšit nějaký známky.. prostě blázinec. A ke všemu se musim rozhodnout, kam dát přihlášky na střední.
Já se zbláznim. Ne, promiňte, ja už jsem se zbláznila!
Yuuki

15 th May - Polovina lidí vidí svět zcela optimisticky. Ta druhá nemá finanční prostředky na drogy.

15. may 2010 at 16:02 | Yuuki |  Deník
Čaj.
Jak je možný, že někdo, do vlastní matce řekl do očí, že je píča (čímž se nijak nechlubím), se bojí jít do školy bez líčení? Jednoduše. Bojí se vylézt se svojí masky.
Včera přijeli lidi z Anglie. Kamarádka se ani neobtěžovala napsat že už přijeli. Supr.
Nemam zrovna dobrý období a nepopíram to. Včera sem si skvěle pobrečela v posteli nad svojí blbostí, nad svojí situací a nakonec nad vzpomínkama. Přijdu si čím dál tím víc sama. A teď už vážně sama. Bez kohokoliv, kdo by mi rozuměl.
Ale takhle je to lepší. Nekazim ostatním jejich dobrý nálady. Nekazim jim jejich plány. A jejich šťastný chvíle.
Myslim, že v pondělí zapeču. Bude to všude. Anglie, Anglie, Anglie, Anglie, ANGLIE! Ale beze mě. A já to nechci poslouchat. Zas a znova.. a poslouchat, jak si to užívali.. a jak já s nima nemohla.. Stejně jsme kvůli nim celej tejden prakticky jenom opakovali, ve škole. Chápu, že příští rok pojedem jenom my dvě, já a Kate, teda Kate možná, ale na nás se vyserou. Nejde mi o počet, jde mi o princip. Stejný na KAJ, volitelném předmětu Konverzace v anglickém jazyce. Oni o tom budou mít pozítří povinný referáty. Na nás se příští rok vyserou. A stejně i tak doma.. "No, my to slyšeli už minulej rok, nezájem.." Nezájem, nezájem, nezájem.
A tohle nechce nikdo pochopit. Snad jenom já.
A přestaňte mi už říkat, že toho chci moc! Chci jenom to, co měli ostatní kurva!
Yuuki

Just memories.

9. may 2010 at 23:02 | Yuuki |  Jiné
 Praha, 5 th November.
 Prague too.
They. They Always.

My new wallpaper.
 And, at last, my hair.
My pink hair.
Yuuki

9 th May - Vzbuď se.

9. may 2010 at 22:58 | Yuuki |  Deník
Ahoj.
Vím, že jsem se víc jak měsíc neozvala, ale neřešme to.
Dnes odjelo pár lidí od nás ze třídy na zájezd do Anglie. Měla jsem jet taky. S nima. Teď někde skoro usínat v buse plnym dětí. Jenže do Anglie jela moje sestra. 13.4. A tak mě to čeká až příští rok. Samotnou.
Nedokážu ani popsat, jak nehorázně mě to štve, jak nehorázně mě to mrzí a jak nehorázně závidim. Ježí se mi z toho moje růžový vlasy. Jo, fakt růžový. Mam růžovou patku. Teď už teda vymytou a tudíž vyblitou a dost nafialovělou, ale nevadí.
Někdy si zase přijdu tak strašně.. sama. Jako by mi nikdo nerozuměl. A mam takovej pocit, že mi asi fakt nikdo nerozumí. Až na dva lidi. Občas. Často. Díky bohu.
A tak si tu tak teď sedim u počítače, je mi zima, moje ségra je na koncertě Alesany v Praze, zase jí nehorázně závidim a nemam ráda dnešek. A vzpomínam. Hodně.
Vzpoměla jsem si na 5 th November. Jeden z těch nejlepších dnů.. ^^. 8.A & 8.B v Praze.. vlak byl nejlepší.. přejetá noha od traktoru na kostře z 9.století.. černoši.. "Can I take a photo with you?"..
"Yes, of course you can!"
Yuuki