24th June - Tak celou noc ležívám s bolestí, u krásné své mrtvé nevěsty, v té truchlivé hrobce v přímoří, v tom truchlivém hrobě při moři..

24. june 2010 at 21:01 | Yuuki |  Deník
hrob
Den za dnem si připadám více a více sama. Je to k nevydržení. V tom "jednom" se nevyznám, s Luckou se teď nebavím, protože mě zklamala a po třech týdnech se mi z Řecka vrátila kamarádka a.. přijde mi vyměněná. Jistě. Ano. Dalo se to čekat. Ale já jí to přeju. Jen ať je šťastná. Vážně.
Já si budu s chutí depkařit ve svém černobílém světě. A divte se nebo ne, na jednu stranu je mi tu líp. V mém světě nejsou problémy. Možná má jen dvě barvy, ale nemusím řešit co se k sobě hodí a co ne. Není tu trápení pro jiné. Není tu bolest, kterou by trpěli ostatní. Jsem tu já. A vydám za všechno.
Přijdu si jako schizofrenik. Schovávám se za maskou toho všeho štěstí, radosti, toho že mi to je jedno. Ale to, co je uvnitř, taky zůstává uvnitř. A bolí to. Bolí to ale jenom mě a o to mi taky jde, aby to nebolelo ostatní. Protože já stojím na svých vlastních nohou. Já jsem soběstačná.  Já nechci trápit ostatní. Já ustojím vše. A ustojím i to, že se na mě hroutí životy jiných. Pomáhám na svůj úkor. A nevadí mi to. Od toho tu jsem. Pomáhám jim. A už sem si zvykla, že nikdo nepomáhá mě. A vlastně už mi to taky ani nevadí.
Yuuki
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement