July 2010

29th July - Schizofrenie.

29. july 2010 at 18:12 | Yuuki |  Deník
No doprdele, historie se opakuje.
Uběhne dvanác bezvýznamnejch měsíců a už se cejtim úplně stejně jako předtim a moje plány se nějak pozoruhodně podobaly těm z minulýho roku, jak jsem před 72 hodinama zjistila.
Trapas.
A víte proč, proč se jim podvědomě podobaly?
Protože mi minulej rok bylo tak krásně. Jenže to už se nedá vrátit. Protože teď je všechno jinak.
Ale plány nevyšly.
Hu, nečekaně.
Yuuki

24th July - Tak já už snad radši nebudu odjíždět.

24. july 2010 at 10:32 | Yuuki |  Deník
Maybe.
Ach, je tu krásně. Myslím tím tady, tady u nás ve Stříbře, rainy day<3. Přemýšlím, jestli vás zatěžovat svými problémy, ale rubrika se jmenuje Deník, takže zřejmě ano.
Ne.. ono to půjde těžko. Lucka, ta slečna v zelené mikině na fotce, se odvažuji říci, je jeden ze tří lidí, co o mě ví nejvíce věcí a zná mě nejlépe.To ona mne vždy podržela, když se něco stalo. A myslím, že já jí také. Minulý rok jsme si dělaly srandu a říkaly si ženo a muži. A 14.2.2010 jsme se (pro nás oficiálně:D) vzaly. Jakože jsme si koupily prstýnky, říkaly si ženo, muži, a napsaly jsme si to na Facebook.
Postupem času, z nějakého mě neznámého důvodu, Lucce přibývalo manželů. Většinou její kamarádky ze třídy, myslím. Začínala jsem se v tom ztrácet. Naše manželství bylo výjmečné jen ve dvou ohledech, měly jsme snubáky a bylo to oficiální, částečně i díky Facebooku. 
Hamburk je krásné město. Vážně, moc pěkné, a jízda v kamionu mi překvapivě ani nevadila:D. Nenudila jsem se, koukala jsem jak kolem mě jezdí spousty BWM a Audinek<3. Pár fotek je na Face. Přidejte si mě, pokud chcete. Annabel Sobolevská
Včera okolo osmé ranní jsem se vrátila domů. Měly jsme jít s Luckou ven, ale začal mě nehorázně bolet zub, v pondělí se jdu objednat k zubařce. Takže jsme nešly. Lucka si našla za ty dři dny novou kamarádku, jednu holčinu co má v přátelích:). Za to jsem ráda, opravdu ráda.
Okolo šesté večer mi na icq přijde: "potvrď to." od Lucky. Nechápala jsem co, nejdřív jsem myslela že nějakou Slide-A-Lamu nebo tak něco, ale já chodím na qip, takže hry nehraju. Říkala jsem "nevím co." a ona jen "potvrď to, na FB." Nepochopila jsem co, tak jdu na profil, procházím ho celý a najednou zjišťuji, že u vztahů mám jen "married", místo "married to Lucinka ********* *********". Tak jí píšu proč. A, samozřejmě, jak byste to brali vy, když Lucka snubák omylem ztratila, když si ho nesundala na tělocviku..?
Já to beru jako rozvod. Zasnoubila se s dívčinou, se kterou se staly kamarádkami za ty tři dny. Nic jí nevyčítám, ale mrzí mě to, že skoro tři roky jsou nic. Pouhé, rozplynuté nic.
A mě nebaví být křoví, protože když si mám vybrat mezi křovím a samotou, z vlastní zkušenosti volím samotu.
Ježiš, přijdu si jako bych si vám tu jenom stežovala. Promiňte. Upřímné promiňte.
Yuuki

20th July - Let's leave!

20. july 2010 at 8:52 | Yuuki |  Deník
mňau.
A tak.. odjíždím. Možná někdo poznal, někdo ne, tak podle fotky do Hamburku. Odjíždím dnes, vracím se ve čtvrtek. Jen jsem chtěla, aby jste to věděli, kdyby mi někdo chtěl zanechat vzkaz, použijte spíš zprávy na Face, uživatel Annabel Sobolevská.
Všichni víme, že Hamburk není Londýn, ale Londýn taky není jediné místo na světě, kam bych se chtěla podívat. A tak je krásná výhoda, že můj otec je kamioňák a snadno se zařídí, že se my, jako jeho dvě dcery, někam podíváme. Jedna z výhod povolání. Příště třeba do Francie a na konci sprna do Anglie<3. Sice taky ne do Londýna, ale Anglie je sama o sobě má oblíbená země. Teda, United Kingdom of Great Britain and South Ireland, of course.
Annabel

18th July - Protože já se tam podívám!

18. july 2010 at 11:46 | Annabel |  Deník

Screw you
Už za třičtvrtě roku. Ale sama. Kate se mnou zřejmě nepojede. Pojede příští rok asi znova do Řecka. Jo, když je jí radši v Řecku s Natkou, než-li se mnou v Anglii. 
Anglie, Anglie, Anglie. Lucka, která se sice učí němčinu, by se mnou klidně jela, ale její rodiče jsou svině. Nemohla ani na lyžák.
A moje ségra, ta by se mnou jela. Jenže ta tam byla tenhle rok. Tvrdí sice, že by si na to tenhle rok přidala, ale tady jde o princip. Když jela ona, já nemohla. A když jedu já, ona si klidně pojede znova? To kvůli tomu, že Sis jela tenhle rok, jsem já nejela s lidma, který znám. A pojedu s nižší třídou, kde není nikdo, s kym bych si rozuměla. Nikdo.
Proč nejsem zkurveně a nechutně bohátá? Všechno by bylo na jednu stranu o dost jednodušší.
Annabel [nová přezdívka. mé oblíbené jméno. díky Alesaně a The Emptiness.]

Nezapomeň na mě.

13. july 2010 at 17:57 | Yuuki |  Jiné
Zkus se jednou podívat za zrcadlo. Zjistíš něco, co tě možná překvapí. A to skutečnost, že nejsi o nic lepší než já.
Another fucking liar
Yuuki