24th July - Tak já už snad radši nebudu odjíždět.

24. july 2010 at 10:32 | Yuuki |  Deník
Maybe.
Ach, je tu krásně. Myslím tím tady, tady u nás ve Stříbře, rainy day<3. Přemýšlím, jestli vás zatěžovat svými problémy, ale rubrika se jmenuje Deník, takže zřejmě ano.
Ne.. ono to půjde těžko. Lucka, ta slečna v zelené mikině na fotce, se odvažuji říci, je jeden ze tří lidí, co o mě ví nejvíce věcí a zná mě nejlépe.To ona mne vždy podržela, když se něco stalo. A myslím, že já jí také. Minulý rok jsme si dělaly srandu a říkaly si ženo a muži. A 14.2.2010 jsme se (pro nás oficiálně:D) vzaly. Jakože jsme si koupily prstýnky, říkaly si ženo, muži, a napsaly jsme si to na Facebook.
Postupem času, z nějakého mě neznámého důvodu, Lucce přibývalo manželů. Většinou její kamarádky ze třídy, myslím. Začínala jsem se v tom ztrácet. Naše manželství bylo výjmečné jen ve dvou ohledech, měly jsme snubáky a bylo to oficiální, částečně i díky Facebooku. 
Hamburk je krásné město. Vážně, moc pěkné, a jízda v kamionu mi překvapivě ani nevadila:D. Nenudila jsem se, koukala jsem jak kolem mě jezdí spousty BWM a Audinek<3. Pár fotek je na Face. Přidejte si mě, pokud chcete. Annabel Sobolevská
Včera okolo osmé ranní jsem se vrátila domů. Měly jsme jít s Luckou ven, ale začal mě nehorázně bolet zub, v pondělí se jdu objednat k zubařce. Takže jsme nešly. Lucka si našla za ty dři dny novou kamarádku, jednu holčinu co má v přátelích:). Za to jsem ráda, opravdu ráda.
Okolo šesté večer mi na icq přijde: "potvrď to." od Lucky. Nechápala jsem co, nejdřív jsem myslela že nějakou Slide-A-Lamu nebo tak něco, ale já chodím na qip, takže hry nehraju. Říkala jsem "nevím co." a ona jen "potvrď to, na FB." Nepochopila jsem co, tak jdu na profil, procházím ho celý a najednou zjišťuji, že u vztahů mám jen "married", místo "married to Lucinka ********* *********". Tak jí píšu proč. A, samozřejmě, jak byste to brali vy, když Lucka snubák omylem ztratila, když si ho nesundala na tělocviku..?
Já to beru jako rozvod. Zasnoubila se s dívčinou, se kterou se staly kamarádkami za ty tři dny. Nic jí nevyčítám, ale mrzí mě to, že skoro tři roky jsou nic. Pouhé, rozplynuté nic.
A mě nebaví být křoví, protože když si mám vybrat mezi křovím a samotou, z vlastní zkušenosti volím samotu.
Ježiš, přijdu si jako bych si vám tu jenom stežovala. Promiňte. Upřímné promiňte.
Yuuki
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 LucSinQa LucSinQa | 24. july 2010 at 12:54 | React

Nikdy jsi nebyla, nejsi a nebudeš křoví. Opravdu nevím, jak ti to mám vysvětlit. Ty víš, že Tě mám ráda. Moc ráda. A to, co se stalo nic nezmění, chápeš?.. Vůbec  nevím, jak Tě to křoví napadlo, ale není to tak. Ty víš, co jsme spolu zažily! Je to nezapomenutelný a i kdyby bylo, já na to zapomenout nechci, kurva! Jsi jediná co o mě ví tolik. Před tebou jsem jako před jedinou kamarádkou brečela. A TY TO VÍŠ! Tak proč by ses kvůli tomu měla stávat křoví a rozhodovat se mezi samotou a křovím?!
Opravdu nevím, co Ti k tomu ještě říct, snad jen že ty všechno víš..

2 Yuuki Yuuki | Web | 24. july 2010 at 13:17 | React

[1]: To křoví mě napadlo z jednoho prostého důvodu - zkušenosti. A já už vážně nevím, jak ti to všechno vysvětlit, jen už to nechci řešit tady.

3 LucSinQa LucSinQa | 24. july 2010 at 13:21 | React

Řeknu Ti jenom to, že asi za hodinu odjíždim do Hutě a že doufám, že za ten tejden pochopíš, že to NEBYLO myšleno zle.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama