15th August - Jaký je to pocit?

15. august 2010 at 11:13 | yuuki. |  Deník
<3
Můj krásný blok na povídky a příběhy se jaksi změnil, na něco jako deník, prostě zápisky, s kresbičkami a myšlenkami.
Zítra.. jsem maximálně natěšená, jdu ke kadeřnici. Neřeknu na co jdu, jen že mám ofinu a zítra jdu na barvu.. těště se na fotku.
Tak a teď ke krásnému smyslu tohoto článku.. písmo kurzívou je pár úryvků z mých myšlenek. Schválně jsem zkoušela psát anglicky, tak uvidíme, kdo porozumí.
"15th August 10, 12:55am
Bez tmy by nebylo světlo. Dnešní movie day with gays, magic and my sister was unusually. Remember Me, A Single Man, Harry Potter 5,6 (again<3) and half of Love Actually. It was pretty interesting.
I believe in some things and characters in which I shouldn't believe. But, I'm still a kid. And sometimes I got the feeling, that nothing changed since I was 9 years old. I still believe in imaginary things and characters.
Oh, yesterday, we were at coffee shop, one hour before they actually opened, we were ordered a cake, to mother's birthday."
Kdo pochopil, pochopil. Otestujte své angličtinářské schopnosti, nebo klikněte na celý článek a jednoduše si to přečtěte v češtině. A já jdu teď do krámu pro mlíko na kakao.
Takový je to pocit, Hermiono.
yuuki.

"15.srpna, 00:55 ráno
Bez tmy by nebylo světlo. Dnešní filmový den s gayema, magií a mojí ségrou byl neobvyklý. Nezapomeň na mě, A Single Man, Harry Potter 5,6 (zase<3) a půlka Lásky Nebeské. Bylo to zajímavé.
Veřím v některé věci a kreatury, ve které bych neměla. Ale, jsem stále dítě. A někdy mívám pocit, že se od doby co mi bylo 9 let nic nezměnilo. Stále věřím v imaginární věci a kreatury.
Oh, včera, jsme byli v cukrárně, jednu hodinu před tím než doopravdy otevřeli, byli jsme objednat dort, k máminým narozeninám."
hu.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 *Emmgirl* *Emmgirl* | Web | 15. august 2010 at 12:32 | React

Jsem poctěna :) Jsi prvním čtenářem, který na můj článek v Tématu týdne narazil. :-)

A budu ještě více poctěna tím, žejsem  jako první ve Tvých oblíbených stránkách. :) Přidávám si Tě také, jelikož ten tvůj se mi také zamlouvá. ;)
Děkuju ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement