16th August - Double door

16. august 2010 at 17:37 | yuuki. |  Deník
tudududuuum.
Myslím, že už bylo na čase, abych vám taky někdy napsala s dobrou náladou (ano, takové opravdu někdy mívám:D.)
Sezení u počítače s hrnkem horkého kakaa mi vyhovuje, zvlášť v tom tichu - když pominu hluk hlavní silnice za pootevřenými okny. Na Stříbrem se snáší příkrov mraků, dnes jen párkrát vykouklou slunce.
Rozhodla jsem se, že dopíšu povídku, nebo se přinejmenším pokusím dopsat a když to nevyjde, vrhnu se na čtenářskej deník. Píšu si ho do počítače, protože je to rychlejší, svižnější a rozhodně snažší. Ne, nekopíruji to, opravdu si to píši sama, jelikož na knihy mám vlastní úhel pohledu. Ale uvažuji, že místo psaní příběhů a psaní o příbězích si půjdu číst příběh. Začala jsem číst Harryho Pottera, jsem obrovský fanoušek filmů, příběhů, knih, Bradavic a hlavně Severuse a Lenky Láskorádové, ale knihu jsem četla zatím jen jednu, a to šestý díl. Nyní čtu první, pak si přečtu pátý a pak konečně na sedmý, který chci bezpodmínečně dočíst před premiérou. Neměl by to být ale problém, první díl jsem začla číst včera a dnes jsem na sté stránce:D.
Knihy mám ráda. Kdybych mohla, tak jsem právě v nějakém Londýnském knihkupectví, srovnávám knihy do poliček a obsluhuji zákazníky.. ^^. Ale i jiné práce by mi nevadili, novinářka, spisovatelka, scénáristka, herečka, fotografka, režisérka.. prostě něco uměleckého.
Pro ty z vás, kteří četli včerejší článek mám asi i něco, na co možná čekají, a to mou fotku s novými vlasy, rezspektive sestřihem a ofinou. Kdo chtěl, mohl už se podívat nebo viděla na mém Facebooku, ale pochybuji ^^.
Tramtadadá..
víla. ani omylem.
je to podepsané, kdyby se vám zachtělo, tak to zažeňte a nekopírujte to.. jinak, je to docela pěkné, nemyslíte^^?
yuuki.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama