22th August - Není fér vymýšlet si imaginární světy, ve kterých chtějí všichni žít!

22. august 2010 at 11:34 | yuuki.
pohádky.
Upřímně řečeno, tohle léto stojí, když to vezmu kolem a kolem, za hovno. Pořád mi v hlavě víří vzpomínky na to minulé, krásné, neopakovatelné (jak si často musím připomínat), úžasné a nezapomenutelné léto. Stýská se mi.
Posledních pár dnů jsem se k počítači prakticky ani nepodívala, většina času byla strávena v posteli s mým kravičkovým povlečením, mezi čtyřma oranžovýma stěnama polepenýma plakáty, popsaný fixami a na protější straně se sestrou v jejím pokoji, jelikož máme společný. Nevadí mi to, jsem zvyklá a vyhovuje mi to. Občas mi totiž přijde, že jsme spíš dvojčata.
A co jsem celé dny dělala? Pošetilá otázka s naprosto nejjednodušší nalezitelnou odpovědí pod sluncem. Četla Harryho Pottera. Dnes dočtu šestí díl, před tím jsem četla 5, který má 800 stránek, takže ni lehkého, a konečně se vrhnu na Relikvie Smrti. Ty už má sestra přečtené dvakrát, já však ani jednou a pro pochopení všech souvislostí jsem si ještě přečetla a vlastně čtu předchozí dva díly. Sestra je teď ponořená do Kamene mudrců:D. Včera jsme koukaly na filmy, HP 1-4 a u jedničky s dvojkou se nesnesitelně smály tomu, jak vypadaly herci předtím a jak vypadají teď:D.
Usínání okolo druhé hodiny ranní mi zřejmě neprospívá, ale vstávání po jedné odpoledne zřejmě ano<3.
yuuki.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 11. june 2011 at 9:57 | React

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

2 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 2. september 2011 at 4:59 | React

Chceš vyhrát super telefon Nokia E7? Podívej se na http://raketka.cz/soutez-o-telefon-nokia-e7 a hlasuj(zabere to max 1 minutku) :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama