31th December 2010 - Never hide you love. Amen.

31. december 2010 at 17:03 | lunalove. |  Deník
Milý deníčku,
děkuji ti a vám za vaši přízeň. Obdivuji každého, kdo čte this bullshits. Samozřejmě že vám všem přeju vše nejlepší do nového roku a tak výjmečně udělám něco, co se asi v poslední den roku dělává - zrekapituluji ho.

Rok 2010 byl záludný. Nejdřív se tvářil, že bude v pořádku a v pohodě, pokud si pamatuji, řekla bych že začal a i v první čtvrtině se rozbíhal velmi, až nad očekávání dobře. Měla jsem se až na pár problémů dobře, jistě, vždycky jsou problémy. Ale, po čtyřech měsících doběhl do zatáčky a zpomalil. Přišli první krize, hádky, ošklivé, velké problémy a narozeniny. 
Největší tma je sice před úsvitem, ale v mém případě se nějak ne a ne rozednit. Prázdiny byly přímo katastrofické a se začátkem školního roku se všechno snad ještě zhoršilo. Až do teď se mi nějak nechtělo nikde rozsvítit ale s Vánocemi nějak něco přišlo. Nevím co, nevím jak ale něco ano:).
Asi bych to řekla, že jsem se zase našla. Takže, dnes, v cílové rovince a pár metrů od cíle bych ráda řekla, že byl rok 2010 dobrý, ale nebyl. Nebyl dobrý, avšak byl užitečný a to hodně.

Nakonec bych však ještě ráda něco napsala. Novoroční předsevzetí se sice dávají až na Nový rok, ale chci je vám sem napsat a zítra se mi vážně nechce sedět u notebooku (sice tu budu, ale jen koukat na filmy, protože program v televizi se mi nelíbí:D) a vsadím se, že nikomu z vás asi také moc ne. Takže: 
  1. Začnu bejt zase taková, jaká jsem byla a jaká jsem se měla alespoň z části ráda.
  2. Nebudu chytračit.
  3. Nebudu soutěživá.
  4. Budu to já.
  5. Budu zase kreativní a šílenej umělec.
  6. A budu se snažit být milá. Alespoň trošku.
lunalove.
Bože, jak já nemám ráda Silvestr.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement