9th December - potichu, nasedám na koště!

9. december 2010 at 13:30 | lunalove |  Deník
drink me. blasphemy.blog.cz
"Proč bychom vás měli přijmout na tuto školu?" .. "Jsem Chuck Bass."
Opravdu mě mrzí, že Standa ve svém žebříčku nej na "Oblíbená kniha" jaksi pozapoměl na články z něděle a pondělí. Tam jsem našla ty nejlepší! Nebo alespoň jedny z nejlepších.
Jsem skoro v půlce Inkoustového Srdce. A dnes jsem nebyla ve škole, ano. Je mi zle. Ale furt můžu sedět u počítače a psát články? Ne, prosím. Já ležím, ne sedím.
Včera jsme byli se školou v divadle - představení pěkné, jinak nuda strašná. A navíc jsem musela jet v sukni! Svádím své malé vnitřní boje velmi ráda - ze srdce nenávidím podpatky, sukně a růžovou. Jak netypické na dívku. Ale já nejsem obyčejná. Nebo si ráda myslím, že nejsem.
Ale naopak jsou tu boje naprosto typické pro holky - přírodní vědy. A v mém případě i tělocvik. Nejde mi cokoliv spojeno se sporty a vlastně mě to ani moc nebaví, krom plavání a bruslení na ledě. A přírodní vědy? Ač se snažím jak se snažím a ačkoliv mi občas i docela jdou, tak je to pro mě hotové mučení. Matematika, Chemie, Fyzika, Tělocvik a Přírodopis v jeden školní den jsou má noční můra.
Je hezký den, nemyslíte? Mrznu, čtu si, popíjím čají a koukala jsem z nudy i na Gossip Girl. Chuck Bass v druhé sérii (je to v druhé sérii?:D nesleduju to moc pravidelně, po pravdě to nesleduju skoro vůbec:D), to s Blair = aww<3. I love it. Another prove that I'm a girl.
Ok, I'm switching off pc, opening book and going to hide myself into another, much more interesting adventure.
no není-li to pravda?
lunalove.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Kate Kate | 10. december 2010 at 19:09 | React

Chuck Bass!<3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement