15th January - kéž by..

15. january 2011 at 16:59 | lunalove. |  Deník
everybody wanna be a superstar, i just wanna mean something.
ticho. hnusný, nepříjemný, spalující, nechutný a otravný ticho. všechno je jiný a přece stejný. sem si vodporná. a i vona je mi vodporná. chci, aby si mě někdo pamatoval. nechci doživotně sedět tady a čumět do notebooku, chci něco udělat, chci něco dokázat, chci bejt něčim jiná!
ty blond vlasy chci. chci do nich proužky, chci bejt hubená, krásná, milá, chci bejt něco, chci bejt někdo. chci toho moc?
tyhlety malý výlevy svejch myšlenek, pocitů a alternativních světů mi vážně už moc nepomáhaj. ale jo, pomáhaj, když zjistim, že je někdo čte. za to dík. neumim vyjadřovat svý emoce. sem hnusná a bezcitná mrcha, pro vás jo, viďte? nejsem pro vás nic víc než šprtka, pobuřovač okolí, děvka co de proti zajetem pravidlům společnosti. a budu neslušná!
upřímnost je hloupost. jo, to už sem se naučila. někdy je lepší držet hubu a neposluchat nadávky na svý méno. ale někdy to tak neni.
vždycky sem ta špatná, ta co stojí sama, ta s dlouhýma vlasama a příliš černýma hadrama.
lunalove.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 *Lukinno* *Lukinno* | 17. january 2011 at 16:14 | React

Přání, člověk má přání...Každej má názor, a ten můj nikdo nezmění. Proč bys na sobě něco měnila? Seš krásná, chytrá, milá...Neumíš vyadřovat své emoce? Co ten krásný smích? Hm?... Ostatních si nevšimej...Nesnaž se být někým jiným...Buď sama sebou, a přijdou lidi co tě budou mít rádi takovou jaká jsi. Mimochodem myslím že už i nějací jsou... A černá? Ta je nejlepší ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama