26th January - pusa na dobou noc.

26. january 2011 at 22:25 | lunalove. |  Deník
blasphemy.blog.cz
iwishicouldforget. sometimes.
Předstírání.
Že sem v pohodě, že sem nemocná ještě míň, než sem. Obojí najednou. Jak si mě mohl opustit? Jak tě to mohlo jen napadnout? Napadlo. Udělals to. Snažim se nemyslet. Snažim se nemluvit. Nejde mi to. To první, prosím. Nepromluvila jsem už pár hodin.
Mam červený těčky po celejch nohách, strupy, modřiny, jemný podlitiny a jizvy. Noční můry se zhoršujou. Chci se jich zbavit, chci je poslat pryč, chci aby neexistovali ale ty malý mršky jsou na mě nalepený, nechtěj se mě vzdát, nechtěj mě nechat žít. Sou to mý osobní, vnitřní boje, který svádim každém večer, každou noc, každu minutu svýho ubohýho života a.. noup. Žádný místo pro sebelítost, bitch.
Bojim se. Bojim se toho co bude, bojim se že tohle není to nejhorší, vim, že tohle není to nejhorší a největší strach mam z toho, co je horší než tohle. Your little kitty needs a hug, feed and warm, safe bed, so if you can't give it to her, don't start a fucking games with that sweetie.
Seš divnej. Vážně divnej. Divně se chováš, divně vypadáš, divný sou i věci který máš rád, asi proto seš pro mě tak neodolatelnej. Sice to není to správný slovo, ale lepší nemam. Radši bych použila "ehhh!" se správou intonací.
Už zase to nedává smysl.
Jdu vstříc další noční můře.
Tý, co mi rozškrábe záda do krve a přinutí mě ječet do prázdného ticha pokoje.
Jedný z těch nejhorších.

lunalove.
 

2 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama