31th January - mý výstupní hodnocení je spíš diplom z přetvářky.

31. january 2011 at 22:02 | lunalove. |  Deník
po devíti letech vidíš, jak strašně moc tě nikdo, nikdo z nich nezná. Jak ty neznáš je. jak je nechceš znát a jak nechceš aby oni znali tebe. těšim se na čistej štít, i když to bude obnášet dlouhý trapný ticha a možná nic novýho.
sem rozthraná. mý tělo si leží schoulený v klubku ve vaně, slzy černý od řasenky rozčeřujou vodu, kap, kap, kap. všechno je hnusný, nechutný, rozmazaný, rozostřený.
nenávidim se. ale to už nevidíte! vy tohleto nevidíte. vidíte jenom to co chcete vidět, vidíte jenom to co mi můžete závidět, chcete nesnášet. nenávidim se. nenávidim sebe kvůli sobě, nenávidim sebe kvůli vám! ste kurva spokojený?! ste na sebe pyšný, na to, co ste dokázali, na to, co sem dokázala?! měli byste. odvedli sme kurva dobrou práci.
zase ta krev, zase ty černý šmouhy po ksichtě, zase ta bolest, zas ty opuchlý oči, zas to všechno. nikdy to neskončí. tohle je moc velký poranění, to nesešijou, to netransplantujou, tohleto zůstane. skopala jsem se do klubíčka v rudý kaluži svejch plovoucích myšlenek. chci bejt. je to moc? je to moc chtít něco znamenat? asi jo.
prej sem "kamarádská, otevřená a společenská". miluju to. tohle vážně. tohle je ta největší lež pod sluncem. hraju svojí roli dobře. tohle je zkurvenej důkaz.
verlyba. verlyba. verlyba. verlyba. verlyba. verlyba. verlyba. verlyba. verlyba. verlyba. verlyba.
a to že tam mam chybu mě nesere.
doufam, že jednou, jednoho krásnýho dne až se vzbudíš, tak ti dojde cos provedl. so ste provedli. co sme provedli.
slyšim je šeptat si po nocích ty nejhnusnější příběhy, slyšim je protože se bojim usnout, bojim se usnout protože sou tady ty noční můry. přídou další jizvy a modřiny.
lunalove.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 . . | 31. january 2011 at 22:16 | React

"I have never seen a wild thing feel sorry for itself. A little bird will fall dead, frozen from a bough, without ever having felt sorry for itself."
And you are my little bird, dear.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement