4th January - názvy nevedeme, zajděte si vedle.

4. january 2011 at 21:07 | lunalove. |  Deník
výjev 1.
blasphemy.blog.cz
dík za inspiraci, laku na nehty.
Mý krásný fialový nehty ladně objížděj tvý tělo. Nebo se mi to jen zdá? Ne, nezdá. Vím, že ne. Doufám, že ne.
Sme tu sami. Je to dobře? Mlčíme, necháváme tomu svazujícímu tichu volnej prostor, jako kdysi tvoje rodiče dávali tobě. Proto si teď to, co si, nebo ne? Nemáme si co říct. Ne dnes. Mý nápady tě začínaj unavovat, tušim to, cejtim to na svý kůži, mám z toho hustinu. Odvracím se od tebe, ale ne s pohrdáním. Myslim teď na něco úplně jinýho. Je to za trest?
Skoro až neslyšně jsem vstala a moje tělo se vzepřelo. Stála jsem tam jen tak, ve spodním prádle, a ty si se v klidu rozvaloval na plyšovym koberci, v rozepnutý flanelové košili a taky ve spodním prádle. V mý oblíbený flanelový košili.
S hlukem jsem zmáčkla tlačítko play. Můj milý, starý přehrávač zavrčel na důkaz nesouhlasu a rozběhl se.
"Ramona.. still in my mind.."
Zkřížila jsem nohy do tureckého sedu a sáhla po cigaretách. Kradmo si se po mě podíval a doufal, že jsem si toho nevšimla. Ale všimla. Vzduch naplnil ten cigaretový kouř, tak dobře známý mě i tobě. Si tu ještě se mnou? Sem tu já ještě s tebou?
Znovu jsem vydechla a zavřela oči. Ale zavřela jsem je v nesprávnou chvíli.
"Miluju tě," šeptl a zabil ticho.
lunalove.
 

2 people judged this article.

Comments

1 *Emmgirl* (aff) *Emmgirl* (aff) | Web | 5. january 2011 at 14:38 | React

Páni, dokonale napsané! :)) Přijde mi to, jako úryvek z nějakého příběhu. Krásné!

A jak se vůbec máš? Dlouho jsem si s Tebou nepsala. x)

2 *Emmgirl* *Emmgirl* | Web | 5. january 2011 at 15:00 | React

Děkuji. :)
No, nevím, jestli se jen šrotím.. I když bych měla, nějak se k tomu nemůžu dokopat. :( To je ještě horší, musím začít. Na přijímačky neumím ani ň, nevíš o nějakém dobrém tipu, jak se na ně připravit? :D
Jinak na jakou, že to školu vlastně chceš jít? :) Já ještě nejsem vůbec rozhodnutá, což mě strašně deprimuje. Navíc se děsně bojím toho, jak dopadne pololetí.. Jak bych zvládala učení, pokud by mě přijali. Ach jo, hrozný to časy. :(

A co ti zatím vychází za známky předběžně? :)

3 *Emmgirl* *Emmgirl* | Web | 5. january 2011 at 15:42 | React

O_o Co chceš prosim tě vyladit? Vždyť to je dokonalé! :) To já asi mít takové štěstí nebudu. Nějak se nemůžu soustředit a dokopat k tomu, abych se všechno našrotila. Proto se bojím, že na gymplu bych to nezvládala. :(

No, chtěla bych také na gympl, u nás bohužel není jazykově zaměřený, ale nejsem si jistá, jestli to zvládnu a vůbec nevím, jestli mě v tom dubnu, nebo kdy, přijmou. Přijímačky jsou absolutně hrozný (těžký) a pak to učení, jak bych to zvládala, když už teď jsem na prášky..
No, co se týče známek ještě ani zdaleka nevím, rodičák zatím nebyl, takže se mám na co ''tešit''. Druhé pololetí osmičky jsem měla dvě dvojky, tak snad to nezkazím.
Ty by jsi asi chtěla samé, co? Páni, neříkej, že jsi měla samé 1 celou osmičku.. Jinak gratuluju, úžasný známky. :)

A jinak budeš se nějak připravovat na ty přijímačky? Nebo jako.. Nevíš, co by tam alespoň mělo být? A z čeho máš ty dvojky, jestli se můžu zeptat? :) Já měla na začátku osmičky čtyři dvojky, tuším..

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama