6th January - heartless.

6. january 2011 at 21:51 | lunalove. |  Deník
výjev 4.
blasphemy.blog.cz
I don't hate people. I just feel better when they aren't around.

Nikdo tu neni. Kromě mě. Přišel sis vyrovnat účty viď? A necháváš mě čekat, ty malej hajzle. Teď už ti můžu nadávat. Je konec a ty už si ses stejně rozhodl. Živote.
Stojim tu nahá. Dejcham pomalu a tiše. Červený vlasy spletený v rozcuchanym copu z dnešního rána. Jak můžeš bejt tak krutej, sakra? Máš vůbec ponětí, co mě dneska čekalo, blesklo mi hlavou.
Má ponětí.
Všechno je teď ztracený, nemam pravdu? On tu není. A to je dobře. Chodili sme spolu do tý malý, naší oblíbený kavárničky kousek od Picadilly Circus. Vždycky měli na výloze načmáraném nějakej citát. Teď se člověku tak krásně vzpomíná, samotnýmu, uprostřed ničeho, co ale chytá obrysy a barvy. Milovala jsem ty citáty.
Super, už o sobě začínam myslet v minulym čase. Co se to semnou děje? Vždycky sem si říkala nevzdávej se. A vzdávám se. Sem malej zbabělej prachant co si až moc zvyknul na luxus života. Jo, teď to vim. Teď, když sem nejspíš mrtvá, sama a mrznu. A kčemu mi to teď je?
Posledně, co sme tam byli, sem si dávala ledovou čokoládu. Na výloze byl neobyčejně pěknej, vážně pěknej citát.
Proč nad nim teď musim myslet? Proč jsem si vždycky namlouvala, že ho nepotřebuju? Proč jsem si vždycky říkala že dokážu žít bez něj i teď?
Miluju tě. Miluju tě, miluju tě, miluju tě, miluju tě, miluju tě, miluju tě, milujutě!

"Vstaň, tak už sakra vstaň!"
A najednou už sem nebyla nahá.
lunalove.
 

2 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement