7th January - you.

7. january 2011 at 23:22 | lunalove. |  Deník
výjev 5.
blasphemy.blog.cz
"there's no me without you."

Víš, tohle neni náš začátek. Už ne. Našla sem stovky důvodů proč s tebou skončit. Proč už se netrápit dál. Ale tisíce, proč s tebou zůstat.
Jo, tohle je sentimentální. Tohle je konec. Nebo neni? Bude ještě začátek?
Proto, abys dostal něco cos nikdy neměl musíš udělat něco, cos nikdy neudělal. Já to udělala. A dostala sem jenom část. Proč mi tohle děláš?!
Nikdy nemůžeš zaručit, že mi nezlomíš srdce, Vim to. Až moc dobře. A takys to pěkně udělal. Směšné, ne? Ty si myslíš že sme úžasnej pár bez chybiček. Proč zapomínáš, když já nemůžu, sakra? Ty tejdny, kdy si byl s .
Mam pocit že je všechno na padrť. Že je to všecho úplně jinak než bych chtěla, že sme v blbý jednosměrce bez odboček a cesty zpátky. Že sme se ztratili a že sme ztratili jeden druhýho. A zavíráme nad tim svý unavený voči.
Něco je prostě špatně.
"the hardest thing in your life is to watch someone you love, love someone else. the second hardest thing in life is to know he meant everything to yo, but you meant nothing to you. the third hardest thing in life is to see her in his arms and remember how that used to be you."
Dveře se otevřely. Tys vešel a řek mi to, co sem nechtěla slyšet. Nechtěla sem to slyšet už nikdy, nikdy ve svým životě, protože sem si až moc dobře pamatovala to, jaký to bylo když si mi to řek naposled. Ty.. ne, tobě nemůžu nadávat. Tobě prostě ne.
"je konec."

lunalove.

tohle není poslední. ještě jich pár přijde.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama