9th January - screw her, she's weak.

9. january 2011 at 21:50 | lunalove. |  Deník
výjev 6.
blasphemy.blog.cz
"right now, someone you haven't met is out there wondering what it would be to met someone like you."

Jsme furt po stejnym nebem? Pod stejnýma hvězdama, ve světě se stejnýma pravidlama? Chodim. Ztěžka. Mlčim. Ruce zabořený hluboko v kapsách šedý mikiny. Je kurevsky teplej podzim, víš? Nemůžu ti to říct. Nemam jak.
Je ticho, vlhko, ráno pršelo. Tohle mi příde až moc depresivní. Moc tmavý, sentimentální a smutný. Jednoduše debilní.
Tohle nejsem já. Ne, ne, ne. Sou tu zas ty až moc dobře známý chvíle, kdy se chci zahrabat sto metrů pod zem. Jediná možnost, abys doopravdy pochopil kdo sem je říct ti všechny svý tajemství a to nemůžu. Jednoduše bys mě odsoudil.
Furt tě miluju. A to mě štve nejvíc. Už je to tři měsíce, kurva! Je listopad. Přídu si jak nějaká naivka z Pomády, který nezbylo víc než fňukání po dementním létu. V mejch myšlenkách je až moc nadávek. Kašlu na to!
Jo, chtěla bych to bej zase já. Žádný falešný úsměvy, žádný prázdný sliby, žádný "jsem v pohodě", žádný masky, žádný nezodpovězený otázky, žádný lži.
Zahlídla sem tě.
Zahlíd si mě.
A doprdele, tohle se mi nezdá. Ne, tohle nejsou žádný mí noční můry, kdy se budim v mý posteli, ve který sme se tak často váleli.
Přibližuješ se. A sakra. Sakra, sakra, sakra, sakra!
Zíráš na mě. Stojim jak dřevo a zíram na tebe. Červenáš se. Až moc nebezpečně se přibližuješ. Vytahuješ svý modrý sluchátka z uší. Vytahuješ mý sluchátka z uší. Dotýkáš se mě. Schazuješ mi kapucu. Díváš se mi do očí, bereš muj obličej do dlaní. Usměješ se.
A všechno zničíš.
Všechno zničíš teď, teď když už sem konečně začínala věřit, že tě vážně nepotřebuju, že už sem se přes tebe doopravdy přenesla a ty se jednou usměješ a všechno vybouchne.
"Promiň," šeptls a políbil mě.
A já sem nějak zapomněla na tři měsíce ničeho.

lunalove.

damn it, this would never happend.
well, it's not real, huh.
what a pitty.
hell yea, this is the last one.
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement