3rd February - owimoweh, owimoweh..

3. february 2011 at 21:44 | lunalove. |  Deník
the lion sleeps tonight.
přestaň mít oči jenom pro kluka co tě šuká.
Válím své tukové zásoby pod dekou s kravičkama, dělam to na co sem se těšila 8 let a kupodivu se tak mírně i nudím. Ale musíte vzít v potaz, že se nudím pořád a věčně. Zapřísáhla sem se, že tento článek bude v mezích slušnosti, po tom minulém a posledním krachu. Tedy snad.
Měla bych se co nejdříve vrhnout zase na psaní. Strašně ráda bych to udělala zítra, ale musím se připravovat na okres z Ájiny. Z češtiny je mi to někde, vim co mě čeká. Na Ájině sem ještě nikdy nebyla s tojí mi na tom přijetí na školu bez přijímaček. A k****. (slíbila sem si žádný nadávky:D!)
Chci kreslit, psát, zpívat, tancovat, milovat, smát se, žít a ne se učit, patlat svuj čas a žít patetickej život. A to máme zejtra prázdniny, zatraceně!
please hug me for the rest of my life.
Je to sakra krátký a beze smyslu, já vim. Ale jediný, o čem má smysl v mym rozpoložení mluvit sou mý aktuální pocity, který stojí asi tolik jako fusky z číny.
Všechno se to vrací. Od pondělka. Je to zlý a horší se to. I když v pondělí to bylo HODNĚ špatný, viz. ty kecy pod timhle.
Přestávam si bejt jistá v tom co cejtim, zase. Nevim jestli to tak je nebo neni, jestli to tak má bejt nebo nemá, nevim už vůbec nic.
Jela bych nakupovat. Je smutný že zrovna tohle je jedná z věcí, který mi zevdou náladu. Náramně se ale směju když čtu tohle.
A dost. Opravdu mě štve, že ty pro mě znamenáš tolik a já pro tebe tak málo. Nebo si to jenom myslim? Dokaž mi opak. A rychle, neb zmeškám koncert Evy a Vaška.
lunalove.
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement