The Sims 3 - Z mojí hry ~ part 7

6. march 2011 at 1:15 | lunalove. |  Jiné
Po dlouhé době opět já a má hra. Poslední dobou na to vůbec nebyl čas, až (vlastně už včera) jsem dostala chuť si zase trošku zapařit. Jak mnozí okolo mne ví, vyvinula se u mě jistá závislost a "menší" obsese seriálem Glee, nicméně bych řekla že i zdravá, jelikož mám poslední dobou díky tomu lepší náladu, ale budiž. Nejvíce jsem si oblíbila postavy Kurta a Blaina, takže jsem si je pokusila vytvořit v TS3. S výsledkem jsem více než spokojená, hlavně tedy s domem, do toho jsem se přímo zamilovala. Sedí perfektně na oba Simíky a vůbec to nepovažuju za 2,5 hodiny promarněného času:). Tak, celý článek!

Aneb každý hráč TS3 určitě zná tehle domeček - z venku jsem absolutně nic nezměnila, snad jen dlažbu, ale stejně to není skoro vůbec poznat. Miloučký dům u moře s překrásným výhledem, dvěma ložnicemi, koupelnami a věžičkou.
Vnitřek jsem ale změnila kompletně. Z leva: Blainova ložnice, Koupelna, Kurtova ložnice, Jídelna, pod tou Druhá koupelna, dále pak Kuchyň, Obývák a Mini pracovna. Toto je tedy první patro.
Druhé "patro" se skládá pouze z věžičky, jejíž vrchol jsem přestavěla z pokoje pro hosty na útulnou knihovnu s čítárnou a ohromujícím výhledem na pobřeží. Ale tak už pojďme dovnitř.
Celý dům je elegantně moderní - "Kurtova" ruka je tu prostě znát (mám pro každou rodinu svůj příběh v hlavě, tento dům kompleně zařídil a navrhl Kurt:D). Dům je postaven a zařízen v jeho stylu, krom Blainovy ložnice (ale i tam jsem dala trošku Kurtovo elegance:D). Toto je předsíň.
Hned vedle ní je kuchyň, nebo spíše kuchyňka (pohled z jídelny). Moderní ale se dřevem, takže nádech jisté útulnosti. Miluju k tomu ty zdi:D.
Opět kuchyň ale pohled z obýváku (tady je i lepší záběr na gauč:D). Dveře po straně vedou do koupelny.
Obývák, pohled od kuchyně, za ním vidět i kousek něčeho co má být pracovna, ačkoliv je to jenom stůl s notebookem a pár časákama:D.
A pohled na obývák i na další kus pracovny z předsíně, nalevo je useklá noha od židle z jídleny:D.
Jídelna. Možná že by se někomu zdála prázdná, ale je vkusná, jednoduchá a hlavně elegantní, nic moc výstředního (alespoň pro jednou:D).
První koupelna. Bohužel zdi shozené, protože to jinak absolutně nešlo vyfotit. Asi jediná nějak pořádně barevná a světlá místnost v domě:).
A ano, musela sem fotit i chodbu:D. První dveře, ty blíž, jsou od Kurtovo ložnice, logicky ty zadní jsou tedy od Blainovo.
Kurtova ložnice, pohled od vstupu. Hodně elegantní a světlá, žádný emárny. Ta divná věc v záběru je malířskej stojan, ale mě se to takhle líbí.
Pohled z terasy:).
A už se dostáváme do finále - Blainova ložnice. Červená, protože snad v každý scéně měl něco červenýho na sobě:D, takže to vypadá na jeho oblíbenou barvu. Je tam i trochu modré, třeba kytara, ale odsud to není vidět. Každopádně o dost temnější než předchozí pokoj.
A opět pohled z terasy na Blainovo pokoj. Ten bežeckej pás se tam vážně nehodí, ale bohužel je Blaine sportovní typ. Přijde mi, že to vypadá focený v noci, ale bylo úžasných osm ráno v Simském čase:D.
Druhá koupelna, bílo-čokoládovo hnědá, menší, ale trošku útulnější, pohled od vany.

A vana:).
A úplně poslední místnost, čítárna ve věžičce. Pohodlná stará dvojsedačka v kombinaci s moderníma knihovnama, které mám díky datadisku Po Setmění.
A pohled z okna - absolutně úžasnej výhled na útes s majákem a nějakej divnej chlap v obrazu na stěně. Poslední obrázek domu:).
A to nejlepší nakonec:D! Kurt, oblečení a účes podle.. mám pocit že 7.dílu 2.série, ale nejsem si jistá. Moc podobné mu to není, ale co, já s tim žít můžu:D.
A Blaine. Pro případ že by je někdo někdy neviděl v reálu, dávám na konec tohoto článku foto. Yup, podobný obočí má doopravdy:D:D:D. Oblečení nějak víc podobné nebylo k dispozici, takže alespoň pokus o napodobení outfitu ze 14.dílu 2. série.

Tak co, líbí se vám dům?:) Článek mi dal asi zabrat jako žádnej jinej z TS3, moc fotek a moc povídání, zvlášť takhle v jednu ráno:D. Jak tak koukám na ty fotky a hlavně na to strašlivé písmo, vážně si musim po třech měsících lenosti opět obstarat Photoshop, z Photofiltru už mi hrabe:D.

Reální Kurt a Blaine (hráni Chrisem Colferem a Darrenem Crissem):
*snažím se hledat nějakou přijatelnou fotku*
(ano, ano, vůbec si nejsou podobní, blablabla, byl to jen pokus!:D)
lunalove.
 

3 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama