July 2011

13rd of July - 12 hodin.

13. july 2011 at 10:29 | lunalove. |  Deník
"Whether you come back to the big screen or a page, Hogwarts will always be there to welcome you home."
Za necelých dvanáct hodin budu dřepět v kině a pravděpodobně se chvět napětim a adrenalinem z toho úžasnýho akčňáku, co si pro nás tvůrci Harryho Pottera připravili - naposled. Nemůžu uvěřit, že je to 10 let. Teď je mi 15, takže můžu s klidem říct že sem s Harrym vyrostla, jak s knížkama tak s filmama, s postavama a příběhama, s Bradavicema. Tak trošku nevím, co budu dělat, až dneska vylezu z kina z půlnoční premiéry - krom teda toho, že na sto procent vím, že budu brečet a furt dokola si opakovat že tohle bylo naposled. Už 4 roky se není na co knižně těšit, ano, to všichni moc dobře víme, ale i tak se dalo stále těšit na nové filmy. Dalo.
Vím moc dobře kde bych teď byla bez Harryho Pottera - 6 metrů pod zemí. Takže tímto děkuji Jo za to, tu bylo vždycky místo, kde sem se cítila mnohem víc doma než za celejch 15 let v týhle díře. Děkuji za to všechno, co mě naučila, děkuji za to všechno, kdy mě nadchla, rozesmála i rozplakala.
A já teď jdu dokončit svuj maratón HP filmů, pak se oblíct a vyrazit na devátou večerní do kina do Plzně, kde si dám Deathly Hallows Part 1 a nakonec, nakonec si o půlnoci sednu na ten poslední, úžasnej a neopakovatelnej zážitek - Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2.
emotional me, lunalove~

2 ~ Hey there, Deliah (*Hey there, Kurt)

5. july 2011 at 23:35 | lunalove. |  Jiné
Až jednou nenapíšu angst, budou Vánoce.
Takže, číslo dvě na playlistech, tohle je lehce future, univerzitní doba, myslím, že druhák.
Hey there, Deliah
(*Hey there, Kurt)

1 ~ She's got you high (*He's got you high)

1. july 2011 at 18:37 | lunalove. |  Jiné
takže otevřete playlisty a puste první song, čtenáři! ;)
She's got you high
(*He's got you high)