August 2011

18th of August - Klaunová terapie.

18. august 2011 at 13:23 | lunalove. |  Deník
jak se mi prázdninuje. mimochodem, sem ta s červenýma vlasama.
musím uznat, že tyhle prázdiny jsou docela nuda. v našich krásných západních čechách se nedá dělat nic, co by mě tak nějak bavilo či zajímalo, takže sedím doma, čumím na Doctora Who (kterého mimochodem plně doporočuji, stala jsem se závislákem), čtu, zpívám (v mém případě krákorám), peču a tumblařím. Asi bych se měla začít připravovat do prváku, ale musím se přiznat, že mám strach. Nikoho tam neznám, budu dojíždět, jdu na gympl a jsem si tak na 70% jistá že se zhorším. Achjo.
Za celé léto se mi staly snad tři vzruzšující věci: jela sem na Moravu potkat své dlouho ztracené dvojče Barunku, společně s ní jsem viděla posledního Harry Pottera (aneb jak se na mém obličeji odehrála potopa) a sestři se mi vrátila po 2,5 měsících z Irska.
Taky jsem upekla duhový dort, naučila se dělat gify v photoshopu a získala několik internetových přátel přes tumblr. Snad sem se zlepšila i v té ájině, ale nevim nevim. Je mi jasné, že sem moc nepíšu a že bych měla dokončit Sounds of Summer, ale mám spisovatelský blok. Budu se ale snažit, nebojte, já se jen tak nevzdám.
Vlastně ani moc nevím, proč vám tohle píšu, když to určitě nikoho nezajímá. Nevadí, potřebovalo to ze mě ven. Dožijte ty prázdiny nějak hezky, já se taky pokusím. "Pokusím" bohužel neznamená, že to vyjde.
PS: Pokud někde potkáte Darrena Crisse nebo Chrise Colfera, řekněte jim, ať se u mě zastaví, máme sušenky. A taky zámek na dveřích, muhahaha.
~lunalove

2nd of August - Augustus

2. august 2011 at 22:30 | lunalove. |  Deník
jezz i should update shouldn't i
~lunalove