18th of August - Klaunová terapie.

18. august 2011 at 13:23 | lunalove. |  Deník
jak se mi prázdninuje. mimochodem, sem ta s červenýma vlasama.
musím uznat, že tyhle prázdiny jsou docela nuda. v našich krásných západních čechách se nedá dělat nic, co by mě tak nějak bavilo či zajímalo, takže sedím doma, čumím na Doctora Who (kterého mimochodem plně doporočuji, stala jsem se závislákem), čtu, zpívám (v mém případě krákorám), peču a tumblařím. Asi bych se měla začít připravovat do prváku, ale musím se přiznat, že mám strach. Nikoho tam neznám, budu dojíždět, jdu na gympl a jsem si tak na 70% jistá že se zhorším. Achjo.
Za celé léto se mi staly snad tři vzruzšující věci: jela sem na Moravu potkat své dlouho ztracené dvojče Barunku, společně s ní jsem viděla posledního Harry Pottera (aneb jak se na mém obličeji odehrála potopa) a sestři se mi vrátila po 2,5 měsících z Irska.
Taky jsem upekla duhový dort, naučila se dělat gify v photoshopu a získala několik internetových přátel přes tumblr. Snad sem se zlepšila i v té ájině, ale nevim nevim. Je mi jasné, že sem moc nepíšu a že bych měla dokončit Sounds of Summer, ale mám spisovatelský blok. Budu se ale snažit, nebojte, já se jen tak nevzdám.
Vlastně ani moc nevím, proč vám tohle píšu, když to určitě nikoho nezajímá. Nevadí, potřebovalo to ze mě ven. Dožijte ty prázdiny nějak hezky, já se taky pokusím. "Pokusím" bohužel neznamená, že to vyjde.
PS: Pokud někde potkáte Darrena Crisse nebo Chrise Colfera, řekněte jim, ať se u mě zastaví, máme sušenky. A taky zámek na dveřích, muhahaha.
~lunalove
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Mia Moonlight Mia Moonlight | Web | 23. august 2011 at 14:26 | React

U mě ty prázdniny nebyly nikdy nic slavného, bohužel. Ale pořád to jsou prázdniny, relax a pohoda, volno! :) O té potopě mi nemusíš ani říkat, to sem si zažila an vlastní kůži, dvakrát. :D A střední se neboj, vůbec, poznáš nový lidi a i kdyby si měla třídu plnou zabržděnejch debilů, tak to s nima ty čtyři roky přežiješ se slabou řpetvářkou úplně v pohodě :) Já mířim do druháku a azse mám dilema jestli zkusím dojíždět, nebo budu opět na intru. Nechce se mi ani jedno! :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama