November 2011

lol

25. november 2011 at 16:37 | lunalove.
since this is like the last social site my sister isn't at
YAY EMPTY PROMISES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
and that was sarcasm if you couldn't tell

5th of November - měsíce si pamatuju a debil také ještě nejsem, paní učitelko.

5. november 2011 at 23:46 | lunalove.
stala sem se odborníkem na sightování deeply.
tak sem se přizpůsobila gymplu, kterýmu se vlastně přizpůsobovat nechci, smířila sem se s dojížděnim, který mi ani zas tak moc nevadí, protože mám víc času na myšlení, který je v mym případě nebezpečný a mám takovej pocit, že už to tady nikdo nečte a s údivem shledávám, že je mi to vlastně i docela fuk.
jak má člověk za sebou tejden někde, kde se cejtí naprosto doma, přílet do české republiky mu příde jako opravdu zlověstné hození do ledové vody bazénu v pondělí ráno. a tím, že se mu o dva dny později rozbije miláček noťas taky moc nezlepšuje situaci. to ale, prosím, není to nejhorší.
lidi mi říkaj že se mnohem vím uzavíram do sebe a hle, já jim to už ani nevyvracim, protože vim, že maj pravdu. snažte se mě, prosím, pochopit, mě to totiž takhle přijde mnohem snažší, než furt každýmu obsáhle vysvětlovat, jak se cejtim a jak na tom sem, obvzlášť když ani nevim, jak jim to vysvětlit, protože to bych se v tom musela nejdříve vyznat já, natožpak abych se snažila, aby se v tom vyznal někdo úplně jinej. prostě jim radši řeknu, že to ujde, že naši sou v pohodě ačkoliv se to zhoršuje a oni budou mlčet a zase kecat o svejch mnohem víc zajímavěších životech, který mě, s prominutím, vůbec nezajímají, protože já tu mám smyšlené homosexuály, který sou lepší než vy všichni dohromady. sigh.
potřebuju někoho přemluvit, aby si se mnou zahrál unconventional beauty, ale postrádám real life přátele s takovou mozkovou kapacitou fantazie, aby to bylo fér. aby jste pochopili, děsivě by mě to bavilo, unconventional beauty. hrajou jí dva lidi a každej vždycky řekne něco, co ho nesmírně fascinuje, něco, co shledává neobyčejně krásným. ten, kdo zaváhá nebo neřekne nic po dlouhou dobu, prohrál.
prohrávání je stejně divná věc.
v prosinci pojedu do prahy, do divadla. jinými slovy budu přinucena čumět na lidi jak dělaj něco, co chci dělat, ale pak se budu muset vrátit zpátky do tohodle divnýho místa zvaný realita. again: sigh.
holky ze třídy už si plánovaly, co budou dělat v tom volnu, který dostanem před představením. všichni si nadšeně zahekaly, jak si zajdou do pařížský na nákupy. já plánuju skočit si do NeoLuxoru koupit si knížku a pak si dojít koupit kafe do mý oblíbený kavárny. spolužačka Simča okomentovala můj plán velice trefně, a to slovy 'seš divná'. velice vám děkuji, bylo by bezva, kdyby už jste taky přišli s něčím novým, protože tohle slyším pořád. všichni jsou jako zaseklá deska.
díky bohu za tumblr.
chci nějakou matraci, svuju noťas zpátky, spoustu dek a polštářů, hezký knížky a byt pro sebe. pak už mi jen někdo financujte studium a živobytí, já se o sebe postarám, nebojte, mám praxi. maminka už nám nenavařila přes 4 roky. quite literally.
simone